21 Ağustos 2015 Cuma

Cilt 2 Sonu! (İleride Olacaklar)

Share & Comment


    Uygulamalı egzersiz bitti muradınıza ermişsinizdir herhalde. Bu arada yine aynı şeyi söylüyorum ama gördüğünüz küçük küçük mantıksızlıklar ve tutarsızlıklar varsa onları düzelttim hala da düzeltiyorum. Son söz'ü ekleyince bir bakabilirsiniz bazı karakterlerin hayran çalışmaları var. Bir de o Karakter ve Ek Rehber sayfasını güncellemekteyim.

   3.cilt hakkında başlarda neler olacağını söyleyeyim romantizme benzer bir şey var ilk bölümlerde ama hiç aşırı bir romantizm yok. Onun dışında tatlı Irlin var ve Aliyah bir kez daha geliyor Yıllık Turnuva yaklaşıyor Prenses Michelle alan büyüleriyle hiç fena değil.

  Yeni cilte başlamadan önce 1-1 buçuk haftalık bir ara vereceğim. O sırada ne çeviriyoruz? Chatte de rast gelebileceğiniz bazı konjiki manyaklarını tatmin etmem gerekiyor. Umarım beni yeterli bulurlar. Bir de yorum yazmayanlar var biliyorum yani yorum yazmak da emek istiyor(öyle bi optimistiğim ki) Bunun için sizi suçlayamam. Şu an için planlar böyle.
Tags: ,

Tarafından Yazıldı

Webtoon is my life.

5 yorum:

  1. Sanırım konjiki manyağı benim :D

    YanıtlaSil
  2. ellerine sağlık sabırsızlıkla 3. cilti bekliyoruz

    YanıtlaSil
  3. Cevirdiginiz tüm novelleri takip ediyorum umarım ekibinize yeni çevirmenler katilir teşekkürler

    YanıtlaSil

 

Serilerden Haber Vs.

FMW'yi durdurmamızın ardından iyi bir haberimiz var Lucid Dream'in Yazar ve Çizeri yeni bir seriye başlamış Träumerei Scans'ta el atacakmış, Lezhin çizimler yine fena olmuş.
Zhan Long 2 - 2.bölüm İngilizce çevirisi bekleniyor.
Projeleri görüntüleyemeyenler buradan ulaşabilirsiniz.

Son Kayıtlar

E-posta ile takip!

Duyurular

-Konjiki 22 ve 23 Eklendi (2017'nin ilk bombası!)
-SWRPG 3X33 Eklendi (2016 İlk Bölümü Yeaah!)
-Shokugyou Mushoku 1 Eklendi
Copyright © Maganda Çeviri | Designed by Templateism.com