3 Ekim 2014 Cuma

Başlangıç v0000 #Maganda

Share & CommentSelamlar baylar ilk günceli yazan ben oldum giriş olarak kendimizi tanıtalım. Biz Warface'de takılırken tanışan 2 yakın arkadaşız sonradan Red'inde anime/manga dünyasını sevdiğini öğrendim. dedik böyle bir grup kuralım bakalım nasıl olacak, bence ilginç oldu ilk serimiz hakkında konuşmak gerekirse 'Full Metal Wing' adlı bir webtoon zaten okursanız anlarsınız tamamen 'Ejderhanı Nasıl Eğitirsin'e benziyor. Şu anlık WebtoonsReader'ın
yeniden başladığı serisi Aletheia var çevirip editlemek istediklerimizden.

 Bunun yanında gelecek zamanlarda ne yapacağımızı bilmiyoruz biraz saçma oldu haliyle, direk daldık ama aklımıza tam oturmuş bir planımız yok daha bizi bu konuda aydınlatacak bir önerisi olan şahıslar varsa buyursunlar. sistemimizden bahsetmek gerekirse haftalık güncel vermeyi düşünmüyoruz bölüm çıktıkça yayınlayacağız. ilgileneceğimiz seriler 40 bölümü aşmayan seriler olacak bilirsiniz diğer türlü güncele getirmek çok zor oluyor, online okumada 'Batoto' kullanacağız indirme linkleri serilerin sayfasında olacak.

Ve Blog'u yeni açtığımız için etraf biraz karışık yukarıda düzenlenmesi
gereken saçma salak kategoriler var. Her neyse yazacak başka bir şey
bulamadım burada kesiyorum. 
Tags:

Tarafından Yazıldı

Webtoon is my life.

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Serilerden Haber Vs.

FMW'yi durdurmamızın ardından iyi bir haberimiz var Lucid Dream'in Yazar ve Çizeri yeni bir seriye başlamış Träumerei Scans'ta el atacakmış, Lezhin çizimler yine fena olmuş.
Zhan Long 2 - 2.bölüm İngilizce çevirisi bekleniyor.
Projeleri görüntüleyemeyenler buradan ulaşabilirsiniz.

Son Kayıtlar

E-posta ile takip!

Duyurular

-Konjiki 22 ve 23 Eklendi (2017'nin ilk bombası!)
-SWRPG 3X33 Eklendi (2016 İlk Bölümü Yeaah!)
-Shokugyou Mushoku 1 Eklendi
Copyright © Maganda Çeviri | Designed by Templateism.com